Wahl 20106-0460 Elite Pro

Doprava 4 €,Na sklade
Garantovaný nákup z BScom s.r.o.

Na sklade • Viac variantov3,49 €91 % • 1 787×Ďalšie informácie
Na sklade • 1 variant4,9 €77 % • 3 848×Ďalšie informácie
Do 3 dní • 1 variant3,9 €95 % • 4 174×Ďalšie informácie
Na sklade • 1 variant4 €91 % • 503×Ďalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,2 €92 % • 187 326×Shop roka '23 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma84 % • 618×Ďalšie informácie

25 mm
čierna

Profi mašina

• , zakúpené v Svet kaderníctva.sk

Dlhe roky som používal strojcek od Philips ktory strihal naozaj skvele a mal velku vyhodu ze sa dala nastavit dlzka strihu po 0,5mm vo vsetkych dlzkach. Bol to vlastne zastrihavac fuzov a brady ale velmi dobre si poradil aj pri strihaní vlasov. Uz sa bohužiaľ ale neda nikde kupit... Tento novy strojcek ktory som si kupil striha ale naozaj skvele. Mam ho iba kratko ale som s nim naozaj velmi spokojny. Nemam nic co by som mu vytkol. Urcite by som si ho znovu vybral a mozem ho len odporucit. Naozaj striha velmi kvalitne A to som ja este ozaj dost náročný ked ide o strihanie vlasov

• Strihá vynikajúco,
    • bez problémov,
    • nie je hlučný (samozrejme motorček počuť)
    • vďaka nastaviteľnej výške na boku strojčeka (funguje to aj pri použití nadstavcov) - môžem strihať akúkoľvek dĺžku potrebujem

Typ zastrihovača
kombinované
Počet nadstavcov
Minimálna dĺžka ostrihania
1 mm
Maximálna dĺžka ostrihania
25 mm
čierna

Táto sada káblových zastrihávačov vlasov Elite Pro od spoločnosti Wahl je vybavená odolným vibračným motorom na dlhodobé používanie vrátane klinovej páky na jednoduché nastavenie dĺžky strihu od 1 do 3 mm.

Zastrihávač Wahl je o 70% výkonnejší v porovnaní s motorom Wahl Premium PowerDrive. Priliehajúci klip na nástavce z nehrdzavejúcej ocele je bezpečne pripevnený k čepeli, zatiaľ čo vy si robíte nový účes. Tieto zastrihávače vlasov ponúkajú profesionálny strihací výkon s rovnomernými výsledkami vďaka precízne brúseným samoostriacim čepeliam z vysokouhlíkovej ocele, ktoré zostávajú ostré dlhšie ako iné čepele dostupné na trhu.

• Farba: Čierna a strieboná
  • Materiál: Plast
  • Rozmery: 22,7 x 7,3 x 25,2 cm (D x Š x V)
  • Výkonný vibračný motor s dlhou životnosťou pre non-stop použitie
  • O 70% viac výkonu v porovnaní s motorom Premium PowerDrive od Wahl
  • Bezpečne priliehajúci klip z nehrdzavejúcej ocele sa bezpečne upevní na čepeľ
  • Kužeľová páčka umožňuje jednoduché nastavenie dĺžky strihu od 1 do 3 mm
  • Profesionálne a rovnomerné strihanie srsti vďaka presne brúseným britvám z vysokouhlíkovej ocele so samoostriacou funkciou
  • V balení sa nachádza:
  • 10 x vodiace hrebene (1,5 mm, 3 mm, 4,5 mm, 6 mm, 10 mm, 13 mm, 16 mm, 19 mm, 22 mm, 25 mm)
  • 1 x Úložný kufrík
  • Príslušenstvo

Profi mašina

• Strihá vynikajúco,
    • bez problémov,
    • nie je hlučný (samozrejme motorček počuť)
  • Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť: