Remington MB 4110

Popis produktu   Zastrihávač fúzov Remington MB4110 s vylepšenými titánovými čepeľami a mikro nastavením dĺžky strihu je ideálny nástroj pre mužov, ktorí preferujú precíznu...
Doprava zdarma, Na sklade

• , zakúpené v XXLTUZEX

"All in one"

• , zakúpené v Andrea Shop

• Nízka hmotnosť, tichý.
    • Dodáva sa s dvoma USB káblami čo je myslím zbytočné. Púzdro na prenos by som použil radšej pevné aby sa strojček pri prenose nepoškodil.

Remington by mala byť spoľahlivá značka, zatiaľ ho mám len krátko, ale vyzerá byť kvalitný. Pekný moderný dizajn a hlavne tichý chod.

• , zakúpené v golias.sk

Samoostriace nože
Vodotesné
LED displej
Odsávanie fúzov

Zastrihávač fúzov Remington MB4110 s vylepšenými titánovými čepeľami a mikro nastavením dĺžky strihu je ideálny nástroj pre mužov, ktorí preferujú precíznu úpravu fúzov podľa vlastných predstáv.

Mikro nastavenie dĺžky strihu Vám umožní dosiahnuť dokonalé presnosti pri úprave fúzov a tvorbe vlastného štýlu pomocou zastrihávače fúzov Remington.

Výhody Remington MB4110

Titánové samo ostriace čepele

Dlhá výdrž na batérie

Mikro nastavenie dĺžky strihu 0,4 - 5,5 mm umožňuje vytvorenie všetkých štýlov

Umývateľný pre jednoduchú údržbu

USB dobíjanie

Dobíjanie nebolo nikdy tak jednoduché. S USB dobíjaním môžete dobíjať kdekoľvek a kedykoľvek. Môžete použiť USB kábel (súčasťou balenia) na napájanie z počítača alebo kábel na napájanie z elektrickej zásuvky.

Vylepšený titán

Zdokonalený titánový povrch, titánový materiál napustený chrómom, ktorý robí čepeľ pevnejšiu a ostrejšiu v porovnaní s predchádzajúcim titánovým povrchom**. Čepele sú vyleštené. **vs. REMINGTON® čepele s titanovým povrchom.

Vlastnosti Remington MB4110

Samo ostriace titánové čepele

T-Blade precízny zastrihávač

Veľký holiaci nástavec pre hladký výsledok Ľahko vymeniteľné hlavy

Micro nastavenie (0,4 - 5,5 mm)

Sieť/akumulátor

Až 40 minút v bezkáblovej prevádzke

Umývateľné hlavy

USB nabíjanie (USB kábel je súčasťou balenia)

Kontrolka nabíjania

S úpravou strniska Vám pomôžu aj ďalšie zastrihávače fúzov z našej ponuky.

Obsah balenia:

Zastrihávač fúzov Remington MB4110

Cestovné puzdro

Nabíjačka

Micro hrebeň (0.4 - 5.5mm)

Holiaci nadstavec

Tu môžete stiahnuť návod na Remington MB4110

2zákazníci neodporúčajú produkt
  • , automaticky preložené z Arukereso.hu

plní svoju úlohu. Po 3 dňoch sa k tomu nemôžem vyjadriť!

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Dá sa použiť na to, na čo som ho kúpil.
    • Zatiaľ som to nezažil.

Na prvý pohľad to vyzerá dobre.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Vysoká odolnosť, vysoká kvalita.

Značka REMINGTON je vo svojej kategórii výnimočná, môj predchádzajúci holiaci strojček bol Remington a používal som ho takmer 10 rokov.

• ok
    • dištančný rámček sa ťažko nasadzuje

Potreboval som to

• , zakúpené v XXLTUZEX

"All in one"

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Malá, kompaktná veľkosť, jednoduché používanie.
    • Pripojenie hrebeňového adaptéra je slabý plast, neviem, ako dlho vydrží.
    • Niekedy náhodne ťahá vlasy...

Malá, kompaktná veľkosť, jednoduché používanie.

• Kvalita
    • Ťažká práca s niektorými predponami

Odporúčanie od priateľa

• , automaticky preložené z Pazaruvaj.com

Odporúčanie od blízkej osoby, ktorá používala podobný produkt.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu

Nie je to zlý stroj, používam ho už 3 roky. Niekedy to trochu ťahá vlasy. Mojím problémom však je, že po 3 rokoch som ho zo dňa na deň prestal používať. Už nemôžem nájsť papiere a vo vzorkovej predajni Remingtonu mi povedali, že v Maďarsku nie je žiadny servis Remingtonu, zbohom. Bol som trochu unavený, nereagoval som, ale zavolám pani späť, musím ju poslať do teplejšieho podnebia, takže by tu nemala zostať. Teraz... kto to... urobí. Nie som si istý, či by som si vzhľadom na to opäť vybral túto značku. Ale ešte to nechcem odpísať. Ak to urobia za 5-6 tisíc, prehltnem to, ale ak to bude po 3 rokoch vyhodené, budem pochopiteľne sklamaný. Vrátim sa s výsledkami : D

• , automaticky preložené z Pazaruvaj.com

Podobný výrobok Remington som používal už predtým a som s ním spokojný. Vynikajúca cena!