Remington HC 5880

Doprava zdarma, Na sklade
Doporučená ponuka DATART.sk

Na sklade • 1 variant4,9 €100 % • 3 496 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,39 €96 % • 801 recenziíĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variant2,98 €97 % • 2 410 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma93 % • 20 377 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie
Info v obchode1,29 €4 196 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma97 % • 31 843 recenziíShop roka 2023 - VíťazĎalšie informácie
Do týždňa • 1 variant1,99 €98 % • 12 084 recenziíShop roka 2023 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,2 €95 % • 2 376 recenziíĎalšie informácie
Do týždňa • 1 variant14 neoverených recenziíĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variant3,9 €100 % • 4 171 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4,9 €3 842 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantov3,4 €90 % • 3 596 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,99 €15 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma93 % • 1 454 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant% Zľavový kód1,95 €97 % • 93 937 recenziíShop roka 2023 - VíťazĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variant5 €97 % • 583 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant5,2 €432 neoverených recenziíĎalšie informácie
Do týždňa • Viac variantov7,5 €92 % • 187 149 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma15 neoverených recenziíĎalšie informácie

Samoostriace nože
Vodotesné
LED displej
Odsávanie fúzov

profesionálny zastrihávač vlasov Remington • čepele z japonskej nerezovej ocele • mimoriadne odolná konštrukcia z polykarbonátu • umývateľný • zastrihávací výkon až 350 mm / s • až 120minutová výdrž na nabitie • 4 hodiny do plného nabitia • LED indikácia nabitia • umývateľný • sieťová aj akumulátorový prevádzka • pútko pre zavesenie • 11 hrebeňov (1,5 až 25 mm) • v balení: skladovacie puzdro, fľaštička s olejom a čistiaca kefka

• , zakúpené v K24.sk

• Remington - zatiaľ nesklamal
    • - BF z dôvodu priaznivejšej ceny
    • - umývateľný
    • - funguje z batérie a nabíjačky
    • - nie je taká krátka, ako keby som si ju oholil
    • - možno sú moje chĺpky silné, ale musím ich stále vyberať z lopatiek, inak sa upchávajú

Kúpil som si ho, pretože som dúfal, že sa nebudem musieť holiť. Celú hlavu som dokončil asi za 20 minút. To je viac ako dvojnásobok času. Je to macerát na rezanie, viac času na údržbu. Navyše nedosahuje takých výsledkov, na aké som zvyknutá pri holení strojčekom. Celkovo je to sklamanie, pretože to nie je to, čo som očakával.

• Dobre sa reže.

Vlasy a bradu bolo potrebné zastrihnúť. Môj predchádzajúci stroj bol tiež tejto značky. Som s ním spokojný.

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• , automaticky preložené z Arukereso.hu

Zatiaľ som s produktom veľmi spokojný, ľahko sa používa.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
      • Je ťažký, veľký, masívny, takže je to mužný kúsok. To mi vyhovuje. Ale tí, ktorí sa s ním nedokážu stotožniť, nech si ho nekupujú!

Super zastrihávač vlasov. Ako keď používate môjho kaderníka. Len si dávajte pozor, aby ste to nepreháňali

• Spoľahlivý, výkonný stroj

Tento typ som už mal, fungovalo to

• , zakúpené v OKAY.sk

• neznicitelny
    • , automaticky preložené z Arukereso.hu
      • Výkonný motor, robustná konštrukcia, veľa rezných hláv. Krabica nie je veľmi pekná, ale aspoň sa do nej všetko zmestí a aspoň má krabicu.
      • Nemám skúsenosti. Bohužiaľ, nie je taká vyčerpávajúca ako predchádzajúca, ale už sa nevyrába.

Potreboval som nový zastrihávač vlasov a hľadal som spoľahlivú značku.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
      • Rýchly a výkonný motor , presné rezanie!
      • Mohlo by to byť o niečo jednoduchšie.

Ten istý stroj som si kúpil pred 5 rokmi a stále funguje, ale je trochu opotrebovaný

• , zakúpené v Holime.eu

• silny