Panasonic ER2171S503

20 mm
strieborná/antracitová
Vodotesné

• , zakúpené v Shoppie.sk

• Kúpil som ho pre syna. Sám sa každý druhý týždeň strihá.

Je spokojný.

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• ľahký, dobre sa drží v ruke a dobre sa s ním manipuluje. Strihá dobre.

Potreboval som strojček na strihanie vlasov na veľmi krátky strih a zárovaň strojček na skracovanie fúzov a brady, taktiež na krátky strih. Oboje funkcie mi tento strojček ponúka, takže som s ním spokojný.

• , zakúpené v OKAY.sk

• Strojcek sme kupovali za ucelom strihania maleho syna - 9 mesiacov. Sme velmi spokojni, nakolko strojcek je velmi, velmi tichy
    • Potreba mazat strojcek olejom, mysleli sme si, ze toto bolo potrebne iba pri strojcekoch spred 10 rokov. Aj manzelov stary strojcek netreba mazat, ale ma samomazacie cepele

Odporucujem na strihanie deti, ale neodporucujem na strihanie dospelych hlavne kvoli potrebe mazania olejom. V tejto cenovej kategorii sa da kupit lepsi strojcek bez nutnosti mazania. Na strihanie deti jednoznacne odporucujem

Typ zastrihovača
20 mm
strieborná/antracitová
Vodotesné

Zastrihávač na úpravu brady/vlasov

Umývateľný zastrihávač na úpravu brady/vlasov s funkciou jemného zaholovania

Umývateľný zastrihávač na úpravu brady/vlasov s funkciou jemného zaholovania pre presné zastrihávanie. Ľahké nastavenie dĺžky od 1 do 20 mm v 14 úrovniach s voličom na rýchle nastavenie.

• Nehrdzavejúce ostria Panasonic zaručujú dokonalé a presné strihanie vlasov a extra dlhú životnosť ostria
  • Hrebeň na úpravu brady sa dá jednoducho nastaviť a ovládať pomocou ovládača pre rýchle nastavenie. Počas používania je koliesko pevne nastavené
  • Funkcia zaholovania pre prirodzenejší vzhľad

• , zakúpené v Shoppie.sk

• Kúpil som ho pre syna. Sám sa každý druhý týždeň strihá.

Je spokojný.

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• ľahký, dobre sa drží v ruke a dobre sa s ním manipuluje. Strihá dobre.

• , zakúpené v OKAY.sk