Braun MGK 3020

• Kvalitne prevedenie
    • Tichy chod
    • Lahko a pevne sa drzi v ruke
    • Kopu nastavcov

Pre mna to bola skor zla kupa, nakolko som sa chcel zastrihavat na brade bez nastavcov. Mam doma holiaci strojcek od braun 7 serie, a ma tam vysuvny zastrihavac ktory ma oholi rychlejsie, kvalitnejsie, jemnejsie. Vyberal som na zaklade recenzii a skusenosti so zbackou, no asi to nie je vhodny produkt pre moju potrebu. Mal som asi kupit iny model.

• , zakúpené v OKAY.sk

S týmto produktom som veľmi spokojná, bol to darček pre manžela.

Som spokojný.

10 hod
čierna
Vodotesné
LED displej

sada starostlivosti o telo • úprava fúzov • zastrihávanie vlasov • zastrihávanie v ušiach a nose • ostré nože s doživotnou trvanlivosťou • 40 minút prevádzky na jedno nabitie • kontrolka LED nabíjania • automatická regulácia napätia Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

• Kvalitne prevedenie
    • Tichy chod
    • Lahko a pevne sa drzi v ruke
    • Kopu nastavcov

• , zakúpené v OKAY.sk

S týmto produktom som veľmi spokojná, bol to darček pre manžela.

Som spokojný.

• , zakúpené v Extreme Digital zRt

• tichy
    • super ceny a vykon
    • bohate prislusenstvo
    • adapter na siet sluzi iba na nabijanie co je skoda