Remington HC5600

• Výdrž batérie
    • Tichší oproti ostatným
    • Skvelá cena oproti podobným tovarom
  • , zakúpené v Andreashop Šaľa

Čakal som viac, ale som spokojný. Presnosť a dĺžka strihania nezodpovedajú na 100% mojím požiadavkám.

• vykon
    • hreben na dlzku vlasov az 42 mm
    • vydrz na akumulator
    • napajanie aj zo siete aj na akumulator
    • vaha
    • jednoduche cistenie (aj pod prudom vody)
    • prislusenstvo - chyba nejaky stojan
    • na strihanie dohola to asi nebude

Hladal som nieco s vacsou dlzkov hrebenov ako 21-24mm, tento stroj mi padol do oka na zaklade recenzii - domacich aj zahranicnych.
    Prve dojmy su pozitivne, stroj je vykonny, dobre sa s nim manipuluje, prehadzovanie a nastavovanie hrebenov je z mojho pohladu jednoduche a rychle.
    Asi nebude vhodny na prilis kratke strihanie (dohola prip. na hladke oholenie - na to nie je ani urceny), s tymto som ho vsak ani nekupoval. Na druhu stranu bez pouzitia hrebenov je zastrihnutie velmi presne (napr. v oblasti okolo usi), treba davat pozor aby to clovek neprehnal a neostrihal viac ako mal v plane :-)
    Chyba mi nejaky stojan na stroj + na aspon 1 hreben, je pomerne neprakticke mat to v povodnej krabici. Pri castejsom pouzivani by to bolo znacne neprakticke a zdlhave stale vsetko rozbalovat a zase balit naspat. Nastastie ho nepouzivam denno-denne, preto som tento fakt akceptoval.
    Vydrz baterie vidim na dost dlho (najma pri pouziti cca 1x za mesiac), takisto detailnejsie cistenie raz za 1/2 roka asi skratim na mensi interval, snad to pomoze zivotnosti, ktora je pri dnesnych vyrobkoch velkou neznamou. Snad par rokov vydrzi.

Celkovo zatial spokojnost - odporucam.

Typ zastrihovača
na vlasy
Počet nadstavcov
čierna

Tento šikovný a štýlový zastrihávač vlasov ponúka 120 minút prevádzky vďaka lítiovej batérii a technológiu strihania Pro Power pre rýchlejšie, ostrejšie a pohodlnejšie zastrihávanie vlasov. Dva nastaviteľné hrebene (3 - 42 mm) a hrebeň na strnisko (1,5 mm)  vám umožnia skracovať a modelovať svoj individuálny štýl. Systém "Dual Boost" dodá maximálny výkon práve vtedy, keď to budete najviac potrebovať.

Dôležité vlastnosti:

• Motor "Pro Power"
  • Čepele s titánovým povrchom
  • Samoostriace čepele
  • Systém "Dual Boost"
  • 2 v 1 na vlasy a fúzy
  • 2 nastaviteľné hrebene (3 - 42 mm)
  • 1 hrebeň na  strnisko (1,5 mm)
  • Systém "Quick Wash" pre jednoduché čistenie
  • Micro USB nabíjanie (kábel je súčasťou balenia)
  • Nekĺzavý povrch rukoväte
  • Kontrolka nabíjania / dobitia
  • Kefka / štetec na čistenie, fľaštička s olejom
  • Záruka 3 roky

4zákazníci neodporúčajú produkt
    • Tichý, dlhá výdrž batérie, dve rýchlosti
    • Vlasy ostávajú v nadstavci, treba ho každú chvíľu čistiť. Skladovanie v textilnom púzdre

Mal som Philips neviem akej série, na ňom odišla dosť skoro batéria, ale čo sa týka strihania,asi by som si ho zvolil radšej, ako remington

• , zakúpené v Tekra.sk

• hreben na dlzku vlasov az 42 mm
    • vydrz na akumulator
    • napajanie aj zo siete aj na akumulator
    • vaha
    • jednoduche cistenie (aj pod prudom vody)
    • prislusenstvo - chyba nejaky stojan
    • na strihanie dohola to asi nebude

Celkovo zatial spokojnost - odporucam.

Super odporucam

• zatiaľ nič

som spokojný

• Dobra cena.
    • Kvalitné prevedenie.
    • Dá sa použiť aj za mokra, čo veľmi oceňujem.
    • Dobra výdrž batérie.
    • Treba častejšie vyťahovať vlasy, lebo potom nestrihá až tak dobre.

Celkovo by som produkt odporučil, je kvalitný a cenovo dostupný.