Philips QG3330

Doba nabíjania
10 hod

• Veľkosť a výkonosť strojčeka
    • Zle sa s tým holia gule

Kvalitný strojček, vhodný aj na cesty. Z nástavcami a rôznym príslušenstvom. Chýba však nástavec na holenie citlivých partií a bol by univerzálny ale je výborný aj tak.

• , zakúpené v DATART.sk

• všetko
    • zatiaľ nič

spokojnosť

• , zakúpené v TPD.sk

• Perfektne holí tie moje tvrdé fúzy. Braun cruzer 6 sa môže schovať. Braun tak neholil ani keď bol nový.
    • Pri prvom použití som zistil, čo tým ostatný užívatelia mysleli, keď tvrdili, že sa im bordel dostáva pod nadstavec. Myslel som si, že pod ten plastový, ktorý mení dĺžku, ale mýlil som sa. Bordel sa dostávajú do hlavy ktorá holí. Keďže tam bola a stále je taká biela mazacia hmota, prvé čistenie mi trvalo asi päť minút a potom som to vzdal.

Až na to čistenie super. Je ľahký, dobre sa drží.

Typ zastrihovača
Doba používania
35 min
Doba nabíjania
10 hod

Univerzálny pomocník na každú situáciu, ktorý vie vykúzliť strnisko, fúzy, jemné kontúry aj upraviť chĺpky v nose a ušiach.

Prednosti zastrihávača Philips QG3330

Hrebeň na bradu a fúzy. Udržujte svoju bradu takú dlhú, ako to máte radi. Môžete voliť z 18 nastavení dĺžok (1–18 mm) a využiť hrebeň na bradu a fúzy na zastrihávači v plnej veľkosti.

Hrebeň na detaily a strnisko. Vytvorte si štýlové strnisko alebo 3 dňový fúz pomocou odnímateľného presného hrebeňa na strnisko, ktorý ponúka 12 nastavení dĺžky od 1 mm do 12 mm.

Zastrihávač v plnej veľkosti na línie krku, kotliet a brady. Udržujte si svoj štýl, dosiahnite čisté, ostré línie na kraji briadky alebo vytvorte dokonalé strnisko pomocou zastrihávača v plnej veľkosti.

Zastrihávač chĺpkov v nose. Môžete ľahko a pohodlne odstraňovať nežiaduce chĺpky z uší a nosa pomocou tohto otočného zastrihávača so sponou.

Detailný zastrihávač na jemné línie a detaily. Vytvárajte jemné línie a detaily, ktoré určujú váš štýl, pomocou 21mm presného zastrihávača.   100% umývateľný pre jednoduché čistenie. Vďaka vodeodolnému dizajnu je možné túto sadu pre starostlivosť o vzhľad oplachovať pod tečúcou vodou, aby bolo čistenie ešte jednoduchšie.

Špecifikácia zastrihávača Philips QG3330

Strihací systém

• Samoostriace čepele: áno
  • Nie je potrebné olej: áno

Vytvorte si taký vzhľad, po ktorom túžite

• Štýly: jemné tvarovanie, krátka brada, strnisko, dlhá brada, fúzy
  • Počet nadstavcov/hrebeňov: 3 nadstavce a 2 hrebene
  • Počet nastavení dĺžky: >25 integrovaných nastavení dĺžky
  • Hrebeň na fúzy a strnisko: 18 nastavení
  • Hrebeň na detaily a strnisko: 12 nastavení

Design

Farba (y): čierna s jasnými detailami

Jednoduché použitie

• Vodeodolný: pre jednoduché použitie a čistenie
  • Puzdro pre skladovanie: áno

Napájanie

• Doba prevádzky bez kábla: 35 až 45 minút (y)
  • Doba nabíjania: 10 až 16 hodín
  • Univerzálne napätie: 100-240 V

Pre ďalšie zastrihávače fúzov Philips si prezrite celú ich ponuku.

Obsah balenia

Zastrihávač Philips QG3330 (telo)

Hrebeň na bradu a fúzy

Hrebeň na detaily a strnisko

Detailný zastrihávač pre presné kontúry

Zastrihávač na odstránenie chĺpkov

• všetko
    • zatiaľ nič

spokojnosť

• , zakúpené v TPD.sk

Až na to čistenie super. Je ľahký, dobre sa drží.

• , zakúpené v Shoppie.sk

• kvalitná značka
    • strihá celkom dobre (kratšie dĺžky zvláda lepšie - cca do 7-8 mm)
    • pomer cena/výkon
    • má aj príslušenstvo ako drahšie modely
    • pomerne tichý
    • vydržal viac holení na 1 nabitie
    • nepoškriabem sa (zaoblené hroty)
    • netreba olejovať
    • dlho sa nabíja (ale doma to nie je problém)
    • chudobný manuál - pár piktogramov
    • plastové nástavce nie veľmi pevné

pekný a kvalitný produkt zvučnej značky = vďačný darček, dámy :)
    páči sa mi design aj spracovanie
    nenáročný muž bude určite spokojný
    vlasy som ešte neskúšal, bral som ho kvôli brade a fúzom a robí, čo má
    môj prvý zastrihávač - neviem porovnať, ale celkovo spokojnosť
    kúpil by som znova, neľutujem
    bez váhania odporúčam